Haber

Beşiktaş Maçının Kamera Arkası! Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç ile Jorge Jesus Arasında Ne Oldu?

Derbide alınan mağlubiyetin ardından Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç ile teknik direktör Jorge Jesus arasında gerginlik çıktığı, hatta Portekizli teknik adamla yolların ayrılacağı iddia edilmişti. Peki gerçekte ne oldu? Ali Koç, Jorge Jesus ile görüştü mü? Tecrübeli hocayla yollar ayrılacak mı?

Fenerbahçe’nin 1-0 öne geçmesine rağmen Beşiktaş’ın 10 kişi kala 4-2’lik mağlubiyeti hem ulusal hem de dünya basınında geniş yer buldu.

media.fenerbahce.org

Özellikle Portekiz medyasında Beşiktaş maçının ardından Jorge Jesus’un yollarının ayrılacağı, tecrübeli teknik adamın kariyerine Brezilya’da devam edeceği yazıldı.

media.fenerbahce.org

Ali Koç’un maçın sonunda Jorge Jesus ile acil bir görüşme yaptığı da söylendi. Peki gerçekten ne oldu? Lider İsa ile tartıştı mı?

media.fenerbahce.org

Edinilen bilgiye göre İsa ile Ali Koç bir araya geldi ancak ikili arasında herhangi bir tartışma ya da gerginlik yaşanmadı. Karşılaşmanın odak noktası, hem oyun hem de skor avantajı elde ederken, ilk yarıya göre kadro performansının önemli ölçüde düşmesiydi.

media.fenerbahce.org

Yukatel Kayserispor maçının idmanı öncesi Ali Koç ile Selahattin Baki teknik heyet ve ekiple bir araya geldi.

media.fenerbahce.org

Teknik heyete ve kadroya takviye kuvvetlerini ileten yönetim, ligde şampiyon olamasa da Portekizli teknik direktörle yoluna devam etmek istiyor.

media.fenerbahce.org

Buna göre, İsa’ya yeni bir 1+2 veya 1+3 sözleşme teklif etme seçenekleri değerlendiriliyor.

media.fenerbahce.org

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan teknik adamın Brezilya Milli Takımı’nı çalıştırmak istediği bilinirken, Brezilya’nın ilk tercihinin Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti olduğu söyleniyor.

media.fenerbahce.org

Bunun hakkında ne düşünüyorsun? Sence İsa ile devam etmeli miyiz? Yorumlarda buluşalım ⬇️

media.fenerbahce.org

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu