Teknoloji

Succubus PlayStation 4 İçin de Mevcut

Ekim 2021’de PC için çıktı. Succubus PlayStation 4 için de çıktı. Geriye dönük uyumluluk ile PlayStation 5 konsolunda da oynanabilen oyunla ilgili detaylar haberimizde.

Hem Madmind Studio tarafından geliştirilen hem de yayınlanan Succubus, Agony UNRATED’ın Kraliçe finalinden sonraki bir zamanda geçen bir yan senaryo ve bir tür devam oyunudur. Vydija adlı bir Succubus iblisi rolünde olduğumuz hikayeye göre cehennemin hükümdarlarının ortadan kaybolmasının ardından kalan iblisler yeni hükümdarları olarak Nemrut’u seçerler.

İmparatorluğunu küllerinden yeniden ayağa kaldıran Nemrut, sonunda yeni kraliçe Vydija ile kargaşayı kontrol altına almayı başarır. Senaryo boyunca Vydija olarak düşmanlarınızdan intikam alırken aynı zamanda Agony and Agony UNRATED oyunlarında bu karakterin hikayesini öğrenme fırsatı buluyoruz.

Succubus, PlayStation 4 ve PlayStation 5 Kullanıcılarıyla Buluştu

Gerçek, oyunun konsollar için de çıkacağı ay sonuna doğru, GOG ve Steam’e çıktığında müjdelendi. Bu hafta prestij ile yapılan yeni duyuru ile PlayStation 4 versiyonu da oyuncularla buluşmuştu. PlayStation mağazasından 249 TL’ye edinebileceğiniz oyun, geriye dönük uyumluluk desteği ile PlayStation 5’te de oynanabiliyor. Bu da mevcut nesil konsolun sunduğu özelliklerin kullanılamayacağı anlamına geliyor.

Geliştirici Madmind Studio’ya göre, içerik ve sansür nedeniyle konsol sürümü, Derecelendirilmemiş eklenti yüklü olmayan temel PC sürümünün eşdeğeridir.

atkaracalarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu